Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Klimatizace

Pro příjemně prostředí není důležité jen vytápění, ale i rychlé ochlazení bytového prostoru. Byt rychle vychladíte kvalitním klimatizačním systémem.

Čistý vzduch bez virů, patogenů, prachu a alergenů

Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě nejen samotné zařízení, ale především vzduch kolem vás. Pokrývá celý otvor pro nasávání vzduchu a je ošetřen speciální antivirovou a antibakteriální látkou. Filtr zachytí až 99% jemného prachu a poradí si i 99 % některých škodlivých virů, bakterií, plísní a vzdušných alergenů.

Čistý vzduch bez virů, patogenů, prachu a alergenů
Efektivní chlazení pro vaše pohodlí

Efektivní chlazení pro vaše pohodlí

Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.

Nastavte si příjemnou teplotu než dorazíte domů

Klimatizační jednotky Samsung podporují bezdrátové ovládání pomocí aplikace Samsung SmartThings ve vašem smartphonu. Díky ní je můžete na dálku zapínat a vypínat, řídit jejich funkce nebo naplánovat spuštění.

Nastavte si příjemnou teplotu než dorazíte domů

Proč pořídit klimatizaci u nás?

Prodáváme kvalitní klimatizační systémy - enconsult.cz

Značkové klimatizace s dlouhou životností

Jsme autorizované servisní centrum pro klimatizace - enconsult.cz

Nejsme jen prodejci, jsme také servisním střediskem

Máme 15 let zkušeností s instalací tepelných čerpadel a klimatizací - enconsult.cz

Máme 15 let zkušeností a stovky instalovaných klimatizací

Klimatizace do bytu a rodinného domu

Naše kvalitní a úsporné klimatizační jednotky s vysokou účinností a levným provozem spolehlivě vytvoří příjemné klima ve vašem domě či bytě. Naše zařízení nejen chladí, ale i vytápí v chladných obdobích, odvlhčují a čistí vzduch.

Klimatizace pro komerční objekty

Široký sortiment klimatizačních systémů uspokojí požadavky pro chlazení od malých obchodů a kanceláří, přes hotely, restaurace a kancelářské budovy až po velkokapacitní sklady a výrobní prostory.

Multi split klimatizace

Řešení pro váš dům, byt či malou kancelář. Multi splitové jednotky umožňují instalaci několika vnitřních jednotek a pouze jednu venkovní jednotku.