Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Multi split klimatizace

Řešení pro váš dům, byt či malou kancelář. Multi splitové jednotky umožňují instalaci několika vnitřních jednotek a pouze jednu venkovní jednotku.

Multi split klimatizace

Efektivní systém jediné venkovní jednotky

Řešení pro váš dům, byt či malou kancelář. Multi splitové jednotky umožňují instalaci několika vnitřních jednotek a pouze jednu venkovní jednotku.

Mezi vlajkové lodě domácích klimatizací Samsung patří nepochybně Samsung Wind-Free Ultra s režimem bezprůvanového chlazení, PM 2.5. filtrem používaným v čističkách vzduchu a ionizátorem. Jednotky mají v sobě zabudovaný WiFi modul pro ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu, jsou ultra tiché a jejich design doslova vyrazí dech. Chladný vzduch distribuují skrze 21 000 mikrotovorů, takže nepocítíte žádný nepříjemný proud vzduchu a místnost bude dokonole vychlazená.

enconsult.cz komerční klimatizace Samsung

Jako další je dobré zmínit 4cestnou kazetovou Wind-Free jednotku, ojedinělou funkčností a efektivitou. K jednotkám lze připojit MDS pohybový sensor, díky kterému jednotka detekuje osoby v místnosti a tak si může regulovat provoz tak, že šetří celkovou elektrickou energii.

Technologie Wind-Free od Samsungu

Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky. Nejdříve Wind-Free™ klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free™ chlazení. Při režimu Wind-Free™ chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.

Technologie SmartThings od Samsungu

Samsung vyvinul mobilní aplikaci na platformách Android a iOS, která vám umožňuje na dálku ovládat vaše klimatizační zařízení, ať už jste kdekoliv. Aplikace SamsungSmartThings má mnoho rozšířených funkcí oproti klasickému ovladači jako je například týdení časování, to vám umožní nastavit si periodicky sepínání a ovládání zařízení, udržování teploty v daný moment po celý týden. Aplikace Samsung SmartThings je nástupcem aplikace Samsung Connect, má více funkcí nejen pro klimatizační zařízení, ale je možné připojit veškeré produkty pro domácnost od společnosti Samsung. Splňuje tak veškeré nároky pro jakoukoliv chytrou domácnost. Stáhnout ji můžete na Google Play nebo AppStore.

Tomáš Vlček
Tomáš Vlček jednatel, Enco-tepelná technika s.r.o.

V roce 2014 založil společnost Enco-tepelná technika, v rámci které nainstaloval více jak 500 tepelných čerpadel a bezpočet klimatizací. Pod vedením pana Vlčka se firma zaměřuje na prodej kvalitních zařízení a poskytování nadstandardní péče svým zákazníkům.

Článek byl publikován 2. 8. 2019, aktualizace 17. 1. 2024