Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla představují budoucnost ve vytápění a ohřevu vody pro své nesporné výhody. Pořízením tepelného čerpadla získáte efektivní, úsporný a ekologický systém vytápění.

Teplo? Až 5x levněji

Tepelné čerpadlo dokáže díky využití obnovitelných energií vyrobit z 1 kW elektrické energie až 5x více tepla než standardní elektrokotel. Vytápění a ohřev vody tepelnými čerpadly je v porovnání a elektrickými, nebo plynovými zdroji provozně nejlevnější řešení.

Teplo? Až 5x levněji
S tepelným čerpadlem získáte zvýhodněnou sazbu pro nákup elektrické energie

S tepelným čerpadlem získáte zvýhodněnou sazbu pro nákup elektrické energie

Domácnosti, které využívají pro vytápění a ohřev vody tepelné čerpadla, jsou zvýhodněny sazbou D57d. Tato sazba s 20-ti hodinovým nízkým tarifem platí pro celou spotřebu domácnosti. Přechod na sazbu D57d a veškeré formality spojené s tímto přechodem pro vás v rámci instalace rádi vyřídíme.

Dotace na tepelná čerpadla až 127 500 Kč

Stát pravidelně vyhlašuje prostřednictvím MŽP a krajů dotační výzvy pro výměnu zastaralých a ekologicky zátěžových topných zdrojů. V tzv. Kotlíkových dotacích je možno získat na pořízení tepelného čerpadla až 127.500 Kč. V dotačním programu Nová Zelená úsporám je možno čerpat až 85.000 Kč a to i na výměnu za elektrokotel, přímotopy či stará kamna.

Dotace na tepelná čerpadla až 127 500 Kč
Nákup, instalace, obsluha i servis bez starostí

Nákup, instalace, obsluha i servis bez starostí

Poskytujeme komplexní řešení od návrhu až po instalaci systému a vyřízení veškerých formalit. Naše spolupráce s budoucími klienty ovšem instalací tepelného čerpadla a jeho uvedením do provozu nekončí. Čerpadla jsou standardně připojena pomocí internetu na server výrobce. Díky tomuto systému dokážeme zařízení monitorovat a okamžitě řešit případné poruchy. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí.

Proč pořídit tepelné čerpadlo u nás?

Garantovaný servis tepelných čerpadel do 24 hodin - enconsult.cz

Garantovaný servis do 24 hodin

Vyřešíme za vás žádost o dotace - enconsult.cz

Podáme za Vás žádost o dotace

Vyřešíme za vás papírování - enconsult.cz

Vyřešíme za Vás papírování

Prodáváme kvalitní tepelná čerpadla - enconsult.cz

Čerpadla s dlouhou životností a kvalitní materiály

Jsme autorizované servisní centrum pro tepelná čerpadla - enconsult.cz

Nejsme jen prodejci, jsme také servisním střediskem

Máme 15 let zkušeností s instalací tepelných čerpadel a klimatizací - enconsult.cz

Máme 15 let zkušeností a stovky instalovaných čerpadel

Tepelná čerpadla vzduch - voda

V České republice jsou pro tepelná čerpadla vzduch voda ideální klimatické podmínky. Vzhledem k průměrné teplotě vzduchu během topné sezóny minimálně +3°C a schopnosti úsporně vytápět i při venkovní teplotě až -25°C, je průměrný výkon tepelných čerpadel vzduch voda stejný jako u tepelných čerpade...

Tepelná čerpadla země - voda

Teplo obsažené v zemské kůře se využívá nepřímo, získává se pomocí výměníku tepla (kolektoru) a přenáší se cirkulačním okruhem do výparníku tepelného čerpadla pomocí teplonosné nemrznoucí kapaliny. Odběru tepla ze země lze docílit pomocí plošného kolektoru nebo vrtu.