Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Klimatizace pro komerční objekty

Široký sortiment klimatizačních systémů uspokojí požadavky pro chlazení od malých obchodů a kanceláří, přes hotely, restaurace a kancelářské budovy až po velkokapacitní sklady a výrobní prostory.

Klimatizace pro komerční objekty

Nekompromisní kvalita, pozoruhodný výkon

   Využijte komfortního ovládání pro pohodlí ve vaší firmě

    Systém CAC Single od společnosti Samsung poskytuje špičkovou energetickou účinnost díky inteligentním technologiím, které optimalizují využití energie a plně vyhovují požadavkům nařízení Evropské unie (EU).

Využití více vnitřních jednotek

Zajistěte si příjemné vnitřní prostředí nakombinováním až čtyř vnitřních jednotek na jednu venkovní jednotku. Vnitřní jednotky pracují v jednom cyklu a ve stejném režimu a k jejich ovládání slouží jeden dálkový ovladač, takže tento systém je ideální pro prostory vyžadující více vnitřních jednotek.

Celoroční stabilní výkon

Díky zvýšené účinnosti, provoznímu rozsahu a  speciální konstrukci dosahují klimatizační systémy Nordic CAC od společnosti Samsung lepšího výkonu při vytápění za nižších venkovních teplot a podporují optimální chlazení v teplejších klimatických podmínkách.

Profesionální řešení pro kanceláře, obchody, malé haly a velké přednášecí místnosti. Komerční klimatizace Samsung jsou velmi výkonné a dokáží pracovat i za nepřiznivých podmínek.

Klenotem komerčních klimatizací Samsung je kruhová 360° kazetová jednotka, která distribuuje vzduch do všech možných stran (360°) a tím vychladí i každý kout v místnosti. Ne jenom že disponuje nejvyspělejšími technologiemi, je ale také nevšedně designově řešená, jedná se o ojedinělý design, který u jiných výrobců prostě nenajdete.

kanálová jednotkakazetakruhová kazetanástěnná jednotkaparapetní jednotkapodstropní jednotka

Technologie Wind-Free od Samsungu

Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky. Nejdříve Wind-Free™ klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free™ chlazení. Při režimu Wind-Free™ chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.

Technologie SmartThings od Samsungu

Samsung vyvinul mobilní aplikaci na platformách Android a iOS, která vám umožňuje na dálku ovládat vaše klimatizační zařízení, ať už jste kdekoliv. Aplikace SamsungSmartThings má mnoho rozšířených funkcí oproti klasickému ovladači jako je například týdení časování, to vám umožní nastavit si periodicky sepínání a ovládání zařízení, udržování teploty v daný moment po celý týden. Aplikace Samsung SmartThings je nástupcem aplikace Samsung Connect, má více funkcí nejen pro klimatizační zařízení, ale je možné připojit veškeré produkty pro domácnost od společnosti Samsung. Splňuje tak veškeré nároky pro jakoukoliv chytrou domácnost. Stáhnout ji můžete na Google Play nebo AppStore.

Tomáš Vlček
Tomáš Vlček jednatel, Enco-tepelná technika s.r.o.

V roce 2014 založil společnost Enco-tepelná technika, v rámci které nainstaloval více jak 500 tepelných čerpadel a bezpočet klimatizací. Pod vedením pana Vlčka se firma zaměřuje na prodej kvalitních zařízení a poskytování nadstandardní péče svým zákazníkům.

Článek byl publikován 2. 8. 2019, aktualizace 23. 4. 2023