Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Klimatizace Samsung (FJM) New Triangle

  • Režim Wind-Free, výdech vzduchu o rychlosti 0,15m/sec., rovnoměrné rozptylování vzduchu bez pocitu nepříjemného foukání
  • Easy Filter Plus
  • DuraFin protikorozní ochrana lamel výměníku
  • Ultra tichý provoz 19 dB(A)
  • Funkce ovládání přes WiFi pomocí aplikace SmartThings na paltformě Andriod a iOS

Výkonové řady

Technická speficikace

Technická specifikace

Dokumenty ke stažení

Samsung New Triangle 2,75 kW[image:image-10]
AR09NXWSAURNEU
AR09NXWSAURXEU
  • Triangle Design
  • Easy Filter Plus
  • WiFi

Chlazení a vytápění
Ochladí vás ještě rychleji[image:image-2]
Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

Unikátní trojúhelníkový design pro vysoký chladicí výkon
[image:image-3]Klimatizační jednotky Samsung jsou navržené pro maximální účinnost. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu než klasické modely. Zvětšení sací a výdechové plochy, větší ventilátor a úhel výdechu, pod kterým studený vzduch proudí, také zaručují rychlejší ochlazení rozsáhlejšího prostoru. Příjemnou teplotu tak dodají rovnoměrně do každé části klimatizovaného prostoru.

Chladí do větší dálky a šířky
Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.

[image:image-4][image:image-5]

Vysoký topný výkon i při -25 °C
Venkovní jednotka je vybavena topným tělesem, které zabraňuje jejímu zamrznutí, a vypouštěcím otvorem, jenž usnadňuje odstranění kondenzátu. Takže i při teplotě -25 °C pracuje v topném režimu spolehlivě.

Rychlé vytápění
Režim rychlého vytápění rychle rozvádí teplý vzduch do každého rohu vaší místnosti. Díky jedinečnému trojúhelníkovému designu rychle vytopí prostor a dosahuje požadovaných teplot rychleji než klasické modely.
[image:image-6]
Srovnání účinnosti vytápění
[image:image-7]
Čištění vzduchu
Easy Filter Plus - filtruje ve vzduchu obsažené infekce a alergeny
Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě nejen samotné zařízení, ale především vzduch kolem vás. Pokrývá celý otvor pro nasávání vzduchu a je ošetřen speciální antivirovou a antibakteriální látkou.

PM2.5 Filter - zachytí až 99% jemného prachu
[image:image-12]Filtr PM2.5 pokrývá celý otvor pro nasávání vzduchu a pro účinnější filtraci vzduchu využívá statickou elektřinu. Nasátému prachu dodává kladný náboj, takže je přitahován k negativně nabité desce klimatizační jednotky. Filtr PM2.5 pomáhá udržovat čistý vzduch kolem vás zachycením jemných prachových částic. Za 40 minut jich odstraní 90 procent, zachycení 99 procent jemného prachu pak trvá 100 minut. Navíc je filtr omyvatelný, takže jeho údržba není náročná ani nákladná.

Smart funkce
Samsung Connect se stává Samsung SmartThings
Klimatizační jednotky Samsung podporují bezdrátové ovládání pomocí aplikace Samsung SmartThings ve vašem smartphonu. Díky ní je můžete na dálku zapínat a vypínat, řídit jejich funkce nebo naplánovat spuštění.
[image:image-14]
Aplikace pro chytrou domácnost
Aplikace Samsung SmartThings vám také umožňuje centrálně řídit všechny vaše další inteligentní produkty od společnosti Samsung. Využijte aplikaci k zobrazení informací o propojených zařízeních i jejich aktuálním stavu.


[image:image-15]
Nově představený osmipólový motor kompresoru je vlastní technologií společnosti Samsung pro pokročilou technologii digitálních invertorových kompresorů. Samsung jako první na světě využívá osmipólový místo čtyřpólového motoru kompresoru ve venkovních jednotkách, což výrazně snižuje kolísání otáček. Tímto zajišťuje efektivnější provoz s nižší spotřebou elektrické energie a také eliminaci hluku a vibraci.

POWERboost Technology™ s osmipólovým digitálním motorem kompresoru
POWERboost Technology™ POWERboost TechnologyTM s osmipólovým digitálním invertorovým motorem kompresoru snižuje čas pro dosažení maximálního výkonu kompresoru. Dosažení požadované teploty je výrazně rychlejší.
[image:image-16]


Nezávazná poptávka

Rádi Vám zcela nezávazně a zdarma poskytneme všechny informace.

Formulář chrání proti spamu reCapchta (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).