Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Tepelná čerpadla vzduch - voda PZP

Kvalitní tepelná čerpadla značek PZP a Samsung pro pohodlné vytápění rodinných domů a bytů. Pořiďte si spolehlivé tepelné čerpadlo od nás s dotací Nová zelená úsporám a Kolíková dotace ve výši až 127 500 Kč.

Výrobce

PZP NIBE

Objekt

pro rodinné domy pro chaty a chalupy pro obytné domy

Typ

split monobloc

Charakteristika

s chlazením s invertorem

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla vzduch voda a proč ho koupit u nás?

Jsme autorizovaní prodejci tepelných čerpedel značek PZP a Samsung. Zajišťujeme odbornou montáž, revize a záruční i pozáruční servis s garancí opravy do 24 hodin. Naše tepelná čerpadla máme neustále pod dohledem díky monitorování provozu v reálném čase s možností vzdáleného přístupu. Za naše klienty vyřešíme všechnu potřebnou dokumentaci včetně vyřízení žádosti o dotace z programů Nová zelená úsporám a kotlíková dotace. Pokračovat

Přednosti tepelného čerpadla vzduch voda

V ČR jsou pro tepelná čerpadla vzduch voda ideální klimatické podmínky. Vzhledem k průměrné teplotě vzduchu během topné sezóny +3°C a schopnosti úsporně vytápět i při venkovní teplotě až -25°C, je průměrný výkon tepelných čerpadel vzduch voda stejný jako u tepelných čerpadel země voda.

Levné vytápění rodinného domu

S tepelných čerpadlem můžete ušetřit až 70% nákladů na vytápění rodinného domu. Další nemalé úspory pak získáte díky levnější elektřině. Po instalaci tepelného čerpadla budete budete moci využít zvýhodněnou sazbu D57d s 20 hodinami nízkého tarifu - lidově nazývaného "noční proud".

Dotace na tepelná čerpadla

Na tepelná čerpadla PZP i Samsung je možná získat státní dotaci z programů Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace Ústeckého kraje. Celkově je možné získat dotaci až 127 500 Kč.

Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní vyřízení žádosti o dotace na základě plné moci.

Certifikovaná čerpadla s ověřenými parametry

Výkon tepelného čerpadla je jedním z rozhodujích faktorů určující jeho cenu. Někteří výrobci tepelných čerpadel úmyslně uvádějí jejich parametry při výhodnějších podmínkách. Kupříkladu výrobce udává výkon tepelného čerpadla vzduch voda 15 kW při 10 °C venkovní teploty. Pro vytápění rodinného domu je však důležité, jaké parametry má zařízení při teplotách okolo 3 °C, což jsou průměrné teploty v našem podnebném pásmu v topném období. Takto zkreslené údaje vytvářejí dojem, že je tepelné čerpadlo mnohem výkonnější, potažmo účinějších než čerpadla konkurence.

EHPA - značka kvality tepelných čerpadelVšechny tepelná čerpadla v naší nabídce jsou řádně otestována a certifikována nezávislými laboratořemi. Můžete se tak spolehnout, že parametry uváděné výrobcem jsou pravdivé. Navíc, tepelná čerpadla od výrobců PZP a Samsung disponují značkou kvality od Evropské asociace tepelných čerpadel (EHPA).

Tepelná čerpadla PZP

Tepelná čerpadla značky PZP patří v České republice k nejprodávanějším, a to zejména díky jejich kvalitě, vynikajícím technickým parametrům a ekonomickým provozem. Za technická řešení získala tepelná čerpadla PZP více než dvě desítky ocenění na mezinárodních výstavách, veletrzích a prestižních soutěžích.

Výrobcem tepelných čerpadel PZP je česká společnost PZP Heating. Výzkum, vývoj i samotná výroba probíhá v České republice v obci Dobré u Dobrušky již od roku 1994.

ENCO-tepelná technika s.r.o. je autorizovaným dealerem zajišťující prodej a montáž tepelných čerpdel značky PZP v Ústeckým kraji. Zajišťujeme taktéž záruční i pozáruční servis těchto zařízení, a to do 24 hodin od nahlášení poruchy.

Tepelná čerpadla Samsung

Jihokorejská společnost Samsung je známá především výrobou a prodejem spotřební elektroniky, působí však i na trhu tepelných čerpadel typu vzduch voda.

Naše firma vedle prodeje a montáže tepelných čerpadel Samsung provádí i odborný servis těchto zařízení v Ústeckém kraji. 

Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP AMBIENT

Tepelná čerpadla AMBIENT s modulovaným výkonem, pro vnitřní instalaci

Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP DYNAMIC

Nová generace tepelných čerpadel DYNAMIC s modulovaným výkonem

Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP ECONOMIC

Vše co potřebujete, vysoká kvalita za dobrou cenu

Tepelné čerpadlo vzduch voda PZP ECONOMIC Comfort

Vše co potřebujete, vysoká kvalita za dobrou cenu

Tepelné čerpadlo pro ohřev teplé vody PZP THERMAL 300

Energeticky efektivní a úsporné řešení pro celoroční ohřev teplé vody