Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Klimatizace Samsung (RAC) Wind-Free™ Ultra

  • Režim Wind-Free, výdech vzduchu o rychlosti 0,15m/sec., rovnoměrné rozptylování vzduchu bez pocitu nepříjemného foukání
  • PM 2,5 filtr používaný v čističkách vzduchu, reřim čištění vzduchu
  • Ionizátor (SPi)
  • DuraFin protikorozní ochrana lamel výměníku
  • Ultra tichý provoz 16 dB(A)
  • Funkce ovládání přes WiFi pomocí aplikace SmartThings na paltformě Android a iOS

Výkonové řady

Technická speficikace

Technická specifikace

Sestava

sestava Klimatizace Samsung (RAC) Wind-Free™ Ultra

Vnitřní jednotka

sestava Klimatizace Samsung (RAC) Wind-Free™ Ultra

IR ovladač

sestava Klimatizace Samsung (RAC) Wind-Free™ Ultra

Venkovní jednotka

Dokumenty ke stažení

Samsung Wind-Free™ Ultra
  • Režim Wind-Free™
  • PM2.5 Filter
  • Ionizátor (SPi)
  • WiFi

Wind-Free™
Co znamená technologie chlazení Wind-Free™?
Wind-Free™ chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky.

Jak Wind-Free™ funguje?
Nejdříve Wind-Free™ klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free™ chlazení.
Při režimu Wind-Free™ chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.

Pohodlí bez změny nastavení
Samsung Wind-Free™ dvoustupňové chlazení vychladí místnost v režimu rychlého chlazení, a poté automaticky přepne do režimu Wind-Free™ pro udržení požadované teploty. Zůstáváte tedy v komfortním prostředí a nemusíte přitom měnit žádné nastavení.

Úspora energie
Režim Wind-FreeTM chlazení spotřebuje o 72% méně elektrické energie než režim rychlého chlazení. Pro udržení požadované teploty v místnosti postačí, aby kompresor i ventilátory pracovaly na minimální otáčky. Budete se proto cítit komfortně a přitom nemusíte mít obavy z účtů za elektrickou energii.

Chlazení a vytápění
Ochladí vás ještě rychleji
Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

Unikátní trojúhelníkový design pro vysoký chladicí výkon
Klimatizační jednotky Samsung jsou navržené pro maximální účinnost. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu než klasické modely. Zvětšení sací a výdechové plochy, větší ventilátor a úhel výdechu, pod kterým studený vzduch proudí, také zaručují rychlejší ochlazení rozsáhlejšího prostoru. Příjemnou teplotu tak dodají rovnoměrně do každé části klimatizovaného prostoru.

Chladí do větší dálky a šířky
Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.


Vysoký topný výkon i při -25 °C
Venkovní jednotka je vybavena topným tělesem, které zabraňuje jejímu zamrznutí, a vypouštěcím otvorem, jenž usnadňuje odstranění kondenzátu. Takže i při teplotě -25 °C pracuje v topném režimu spolehlivě.

Rychlé vytápění
Režim rychlého vytápění rychle rozvádí teplý vzduch do každého rohu vaší místnosti. Díky jedinečnému trojúhelníkovému designu rychle vytopí prostor a dosahuje požadovaných teplot rychleji než klasické modely.

Srovnání účinnosti vytápění

Čištění vzduchu
Ultra Wide PM2.5 Filter
Klimatizační jednotky Samsung mají mimořádně široký filtr, který pokrývá 100 % otvoru pro přívod vzduchu. Na rozdíl od klasických modelů, které mají filtry přes celou nasávací plochu, přes filtry PM2.5 společnosti Samsung proudí veškerý cirkulační vzduch, takže klimatizační jednotka mnohem lépe zachytává jemný prach.


Easy Filter Plus - filtruje ve vzduchu obsažené infekce a alergeny
Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě nejen samotné zařízení, ale především vzduch kolem vás. Pokrývá celý otvor pro nasávání vzduchu a je ošetřen speciální antivirovou a antibakteriální látkou.

PM2.5 Filter - zachytí až 99% jemného prachu
Filtr PM2.5 pokrývá celý otvor pro nasávání vzduchu a pro účinnější filtraci vzduchu využívá statickou elektřinu. Nasátému prachu dodává kladný náboj, takže je přitahován k negativně nabité desce klimatizační jednotky. Filtr PM2.5 pomáhá udržovat čistý vzduch kolem vás zachycením jemných prachových částic. Za 40 minut jich odstraní 90 procent, zachycení 99 procent jemného prachu pak trvá 100 minut. Navíc je filtr omyvatelný, takže jeho údržba není náročná ani nákladná.

Samsung Super Plasma ion (SPi) - odstraní až 99% virů
SPi odstraní až 99 % některých škodlivých virů, bakterií, plísní a vzdušných alergenů.

Smart funkce
Samsung Connect se stává Samsung SmartThings
Klimatizační jednotky Samsung podporují bezdrátové ovládání pomocí aplikace Samsung SmartThings ve vašem smartphonu. Díky ní je můžete na dálku zapínat a vypínat, řídit jejich funkce nebo naplánovat spuštění.

Aplikace pro chytrou domácnost
Aplikace Samsung SmartThings vám také umožňuje centrálně řídit všechny vaše další inteligentní produkty od společnosti Samsung. Využijte aplikaci k zobrazení informací o propojených zařízeních i jejich aktuálním stavu.Nově představený osmipólový motor kompresoru je vlastní technologií společnosti Samsung pro pokročilou technologii digitálních invertorových kompresorů. Samsung jako první na světě využívá osmipólový místo čtyřpólového motoru kompresoru ve venkovních jednotkách, což výrazně snižuje kolísání otáček. Tímto zajišťuje efektivnější provoz s nižší spotřebou elektrické energie a také eliminaci hluku a vibraci.

POWERboost Technology™ s osmipólovým digitálním motorem kompresoru
POWERboost Technology™ POWERboost TechnologyTM s osmipólovým digitálním invertorovým motorem kompresoru snižuje čas pro dosažení maximálního výkonu kompresoru. Dosažení požadované teploty je výrazně rychlejší.Nezávazná poptávka

Rádi Vám zcela nezávazně a zdarma poskytneme všechny informace.

Formulář chrání proti spamu reCapchta (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).