Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Klimatizace Samsung (RAC) New Boracay

  • 3-Care Filter
  • Tichý provoz 21 dB(A)

Výkonové řady

Technická speficikace

Technická specifikace

Sestava

sestava Klimatizace Samsung (RAC) New Boracay

Vnitřní jednotka

sestava Klimatizace Samsung (RAC) New Boracay

IR ovladač

sestava Klimatizace Samsung (RAC) New Boracay

Venkovní jednotka

Dokumenty ke stažení

Samsung Boracay
  • 3-Care Filter


Chlazení a vytápění
Ochladí vás ještě rychleji
Rychlé ochlazení prostoru je tou největší výhodou všech klimatizačních jednotek od společnosti Samsung. Vysoké rychlosti dosahují díky osmipólovému digitálnímu invertorovému motoru kompresoru, kterým byly vybaveny jako první na světě.

Unikátní trojúhelníkový design pro vysoký chladicí výkon
Klimatizační jednotky Samsung jsou navržené pro maximální účinnost. Díky unikátnímu konstrukčnímu řešení Samsung Triangle jsou schopné ochladit větší objem vzduchu než klasické modely. Zvětšení sací a výdechové plochy, větší ventilátor a úhel výdechu, pod kterým studený vzduch proudí, také zaručují rychlejší ochlazení rozsáhlejšího prostoru. Příjemnou teplotu tak dodají rovnoměrně do každé části klimatizovaného prostoru.

Chladí do větší dálky a šířky
Úhel proudění chladného vzduchu se od klasických klimatizačních jednotek liší, takže vzduch dosáhne do větší dálky až 14 metrů.* Stejně tak je díky řešení Samsung Design vzduch vyfukován do mnohem širšího prostoru a ochladí celou místnost.


Vysoký topný výkon i při -25 °C
Venkovní jednotka je vybavena topným tělesem, které zabraňuje jejímu zamrznutí, a vypouštěcím otvorem, jenž usnadňuje odstranění kondenzátu. Takže i při teplotě -25 °C pracuje v topném režimu spolehlivě.

Rychlé vytápění
Režim rychlého vytápění rychle rozvádí teplý vzduch do každého rohu vaší místnosti. Díky jedinečnému trojúhelníkovému designu rychle vytopí prostor a dosahuje požadovaných teplot rychleji než klasické modely.

Srovnání účinnosti vytápění


Smart funkce
Samsung Connect se stává Samsung SmartThings
Klimatizační jednotky Samsung podporují bezdrátové ovládání pomocí aplikace Samsung SmartThings ve vašem smartphonu. Díky ní je můžete na dálku zapínat a vypínat, řídit jejich funkce nebo naplánovat spuštění.

Aplikace pro chytrou domácnost
Aplikace Samsung SmartThings vám také umožňuje centrálně řídit všechny vaše další inteligentní produkty od společnosti Samsung. Využijte aplikaci k zobrazení informací o propojených zařízeních i jejich aktuálním stavu.Nově představený osmipólový motor kompresoru je vlastní technologií společnosti Samsung pro pokročilou technologii digitálních invertorových kompresorů. Samsung jako první na světě využívá osmipólový místo čtyřpólového motoru kompresoru ve venkovních jednotkách, což výrazně snižuje kolísání otáček. Tímto zajišťuje efektivnější provoz s nižší spotřebou elektrické energie a také eliminaci hluku a vibraci.

POWERboost Technology™ s osmipólovým digitálním motorem kompresoru
POWERboost Technology™ POWERboost TechnologyTM s osmipólovým digitálním invertorovým motorem kompresoru snižuje čas pro dosažení maximálního výkonu kompresoru. Dosažení požadované teploty je výrazně rychlejší.Nezávazná poptávka

Rádi Vám zcela nezávazně a zdarma poskytneme všechny informace.

Formulář chrání proti spamu reCapchta (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).