Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Máte dotaz? Volejte 731 459 151

Výstava Dům Louny

Výstava Louny Tepelná čerpadlatepelná čerpadla Louny

 

 

 

 

 

 

 

Dne 30.8. až 1.9.2019 budeme prezentovat tepelná čerpadla renomovaného českého výrobce PZP. Tato čerpadla vynikají vysokou kvalitou zpracování, příznivými cenami a velmi nízkými provozními náklady. Nespornou výhodou tepelných čerpadel PZP je jejich dlouhá životnost a spolehlivost.

Navštivte náš stánek na výstavě Dům 2019, kterou pořádá DiamantExpo na výstavišti v Lounech. Naši malou konzultační prezenteci nalezete v pavilonu D.

Rádi Vám odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se tepelných čerpadel, kotlíkových dotací a jiných záležitostí v problematice vytápění a chlazení vašeho domova.

Jako výstavní exponát do našeho malého stánku jsme zvolili tepelné čerpadlo, které je vrcholným modelem v ucelené řadě kompaktních tepelných čerpadel vzduch/voda, která dodáváme. Prezentaci doplníme o expozici klimatizačních jednotek Samsung s revoluční bezprůvanovou technologií WindFree.

Termín akce 30.8. - 1.9.2019 denně od 9 do 17 hodin