Tepelné čerpadlo HP3AWX Artic a Exclusiv

Alternativou k AWX ECONOMIC je kompaktní tepelné čerpadlo v provedení ARCTIC. Je určeno jak pro vytápění nově postavených nízkoenergetických rodinných domů, tak pro instalaci ke stávajícím zdrojům tepla, především v klimaticky chladnějších oblastech až do venkovní teploty -25°C.

Design a prvotřídní vzhled se snoubí s celonerezovou konstrukcí, aby odolaly drsným vlivům venkovního prostředí. Kompresorová část je dokonale zvukově a tepelně izolována pro zajištění tichého chodu a funkčnosti po dlouhá léta. Snaze o dosažení co nejnižší hlučnosti byla podřízena i konstrukce ventilátoru s lopatkami ve tvaru sovích křídel.

Obsluha tepelného čerpadla AWX ARCTIC je velmi jednoduchá díky technicky pokročilému a zároveň uživatelsky velmi přívětivému řídicímu systému. Elektronický systém speciálně vyvinutý pro tepelná čerpadla PZP zajišťuje kromě automatického řízení tepelného čerpadla všechny potřebné funkce pro moderní vytápěcí systém. Tepelné čerpadlo můžete mít také stále pod kontrolou prostřednictvím pokojové jednotky Room-manager, počítače, mobilního telefonu nebo přes Internet.

Tepelná čerpadla AWX ARCTIC Vám nabízíme ve výkonech od 6 do 14 kW.

Tepelná čerpadla Ústí nad Labem