Tepelné čerpadlo HP3AWX Dynamic

NOVÁ GENERACE TEPELNÝCH ČERPADEL S MODULOVANÝM VÝKONEM
Tepelné čerpadlo vzduch-voda DYNAMIC s plynulou modulací výkonu ideálně kopíruje potřeby objektu a tím maximálně optimalizuje náklady na vytápění a ohřev teplé vody. Vysoké efektivity dosahuje nejenom řízením výkonu kompresoru, ale také přizpůsobením otáček ventilátoru a oběhového čerpadla. Velmi tichého chodu je dosaženo speciálně navrženými lamelami, použitím ultratichého EC ventilátoru a díky dokonale akusticky izolované kompresorové části.
Nastavení parametrů tepelného čerpadla a topného systému je prostřednictvím dotykového displeje snadné a intuitivní. Provozní stavy a hodnoty, jako i například topný faktor, přehledně zobrazuje sedmi palcový barevný displej. Součástí dodávky je elektrický rozváděč, který zajišťuje silové spínaní záložního zdroje tepla, oběhových čerpadel a jednotlivých regulačních prvků.
Tepelná čerpadla DYNAMIC jsou svými výkony vhodná pro objekty s tepelnou ztrátou od 2 do 22 kW. Podle nové směrnice ErP (platné od roku 2019) tato tepelná čerpadla dosahují energetické třídy A+++Model DYNAMIC vyrábíme také ve variantě s aktivním chlazením.