Tepelné čerpadlo voda – voda TERRASMART

Tepelná čerpadla voda-voda AQUASMART jsou optimalizována pro využití geotermálního tepla podzemní vody. Jsou výkonná, za provozu extrémně tichá a přinášejí velice vysoký energetický efekt. Jejich instalace je vhodná zejména v oblastech s rozsáhlým výskytem spodních vod.

Tepelná čerpadla voda-voda AQUASMART jsou určena pro komfortní vytápění a ohřev vody v nových i stávajících rodinných domech. Maximální úspory přináší ve spojení s podlahovým nebo stěnovým vytápěním. Díky vysoké výstupní teplotě topného média jsou však vhodná i pro standardní či velkoplošné radiátory. Kvalitou provedení, příjemným vzhledem a především výhodnou pořizovací cenou uspokojí každého zájemce o vytápění tepelným čerpadlem systému voda-voda.

Při konstrukci tepelného čerpadla AQUASMART jsme se snažili o co největší jednoduchost, univerzálnost a nadčasový design. Jeho srdcem je výkonný japonský kompresor Mitsubishi Scroll, který výrazně snižuje spotřebu elektrické energie. Tepelné čerpadlo tak dosahuje velmi vysokého ročního topného faktoru a úspor.

Obsluha je jednoduchá díky technicky vyspělému řídicímu systému, který kromě automatického řízení tepelného čerpadla dokáže zajistit všechny potřebné funkce pro moderní vytápěcí systém. Na přehledném displeji je ovládání pomocí grafických symbolů doslova hračkou. Tepelné čerpadlo můžete mít také stále pod kontrolou prostřednictvím pokojové jednotky Room-manager, počítače, mobilního telefonu nebo prostřednictvím sítě Internet.

Tepelná čerpadla AQUASMART Vám nabízíme ve výkonech od 8 do 22 kW.