ENCO – Tepelná technika

Tepelná čerpadla – automatické kotle – klimatizace

Naším posláním je budovat lepší životní prostředí pro nás, naše děti, pro celou naši společnost. Řešení, která přinášíme jsou vždy čistá, ekologická, s důrazem na minimální dopad na okolí. Naše projekty v co nejvyšší míře využívají obnovitelné zdroje energie a splnují náročná ekologická kritéria.

Poskytujeme klientům nadstandardně kvalitní služby v oblasti vytápění objektů za použití nejmodernějších technologií a špičkových produktů, s velkým důrazem na ekologickou stránku projektů, příznivé ceny a  maximální využití obnovitelných zdrojů energií.

Prioritní činností naší společnosti je prodej a instalace tepelných čerpadel. Po dlouholetých zkušenostech s tepelnými čerpadly různých výrobců se Enco zaměřila téměř výhradně na dodávky a instalace tepelných čerpadel renomovaného českého výrobce PZP Heating.  Produkty této společnosti jsou špičkou na trhu tepelných čerpadel a splňují nejnáročnější kritéria klientů naší společnosti.

Dalšími obory společnosti  Enco je prodej a montáže komerčních i rezidenčních klimatizací, automatických kotlů spalujících všechny druhy paliva, solárních systémů a fotovoltaických elektráren. Spolupracujeme s výrobci a dodavateli produktů té nejvyšší kvality jako jsou např. Stiebel Eltron,PZP Heating, Benekov, Kyocera, Thermosolar a dalšími. Je samozřejmostí , že Enco poskytuje záruční a pozáruční servis na všechny provedené instalace. Enco-tepelná technika s.r.o. je zařazena v seznamech odborných dodavatelů v dotačních programech MŽP jako je Nová zelená úsporám a dalších.